Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Starcraft 2 Türkiye takımı  (3323 Görüntülenme)

    Starcraft 2 de Türkler olarak bir Türk takımla profesyonel arenada kendimizi gösterelim istiyorum ve bu konuda elimden geleni yapmak için istekli durumdayım. Kendim Eski bir GM oyuncusuyum şu sıralarda da Master 1 liginde bulunmaktayım takımın koçluğunu yapmaya gönüllüyüm. Bu konuda hem kendi oyun bilgime hem de motivasyonuma, isteğime güveniyorum. Takımın adını gelecek arkadaşlarla ortak şekilde kararlaştırmayı ve kalan şeyleri oluşturmayı düşünüyorum.

Size ne vaad ediyorum?

   Her kaybettiğiniz maçı, her anlamadığınız kısmı her zaman ulaşabileceğiniz uzaklıkta biri olarak var olacağım. Takımda olan her oyuncuyla yakından ilgileneceğim. Sizleri motive edecek her şekilde yanınızda olmaya çalışacağım. İstediğinizde pratik yapabileceğiniz bir takım arkadaşı size oyun gelişim konusunda her şeyi sunmaya çalışan biri olacağım. Takım olarak kazandıkça, ilerledikçe sponsorlar elde edebileceğimizi de düşünüyorum.

Sizlerden ne bekliyorum?

-Minimum diamond seviyesinde oyuncular bekliyorum ama eğer gerçekten tutkulu, istekli motive, hedefleri büyük, disiplinli arkadaşlar varsa onların da başvurmasını bekliyorum!
-Pratiğe düzenli vakit ayırmak.
-Tutku, istek, inanç.

   WCS de bir Türk ismi görmek, GM Sıralamasının ilk 3 lerinde Türk isimleri görmek imkansız değil. Biz istersek olur. Bir sonraki Bonjwa bir Türk olabilir. Hedefleri büyük ve bu uğurda çalışacak arkadaşlar varsa bekliyorum.

Not: Uzun süredir yoktum üniversite ile ilgili şeylerle uğraşıyordum. StarCraft ı oynadığım zamanlar yaşım gerçekten daha gençti ve o yaşın da verdiği hızlı kanlılıkla kırdığım, üzdüğüm kim varsa da özür dilerim. SC Türk camiasının tekrar bir arada olmasını istiyorum.

Not2: Takım için gelebilecek her türlü destek/öneriye açığım.
Son Düzenleme: 27.05.2019 | 10:28 Gönderen: Incredible
  •  
    Sayfa: [1]   Yukarı git

    Davranış İhlalleri, Forum Kuralları ve Bilgi;

    Ziyaretci olarak ileti gönderemezsiniz.

    Forum Kuralları