Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Midnite

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 19
55
Legacy Of The Void Multiplayer daha küçük değişikliklere uğrayacağı gibi gözüksede çok dikkat değişen özellikler var. Genel oynama değişiklikleri ve hedefleri ile bizlere yepyeni deneyimler sunacak ve altın cağını sürekli yaşayacak son ek paketi ile bizleri bekleyecek."Legacy of the void" için Oynama Hedefleri

StarCraft II Legacy Of The Void Multiplayer tecrübesi için geliştirici takımın bir kaç hedefleri var.  Bu hedeflere ulaşmak için, Legacy of the Void ile birlikte Multiplayer kısmına bir kaç değişiklik gelecek. Bunların içerisinde mevcut birim ve mekaniklere ek olarak yeni eklenecek birimlerle  temel oynanışı heyecanlı  ve anlamlı yönde değiştirecek değişiklikler olacak.

*Daha Fazla Aksiyon
 - Her an saldırabilmek için daha fazla fırsat ve tüm pasif oynanışı azaltacak bir oynanış.

*Daha Fazla Rahat Etme Seçeneği
- Legacy of the Void in hedeflediği çekirdek mekanik sürekli aksiyon. Daha fazla rahatsızlık verme seçeneği,  yüksek yetenek ve "micro skill" gerektiren birimleri yönetebilen oyunculara yardımcı olacaktır.

*Saldırı İçin Teşvik
- Oyuncuları haritaya daha fazla yaymak ve  fırsat  olduğunda saldırabilecek hareketli birimleri kullanmaya özendirmek. ( düşük risk Marine ve Medivac dropları düşünün)

* Her İki Tarafta Mikro Seçenekleri
- Daha önemli  karşı-mikro seçenekleri yaratmak ve bir oyuncunun micro skill performansı diğer oyuncununkinden daha önemli olduğu durumları azaltmak.

*Orduya Karşı Ordu Mikrosu
-Eğer micro o kadar önemli değilse, savaşlar daha az ilginçtir. Legacy of void savaş boyunca microyu daha önemli hala getirmeyi hedefliyor böylece savaş sonuçları daha az tahmin edilebilir olacak.

* Farklı Oyuncu Yeteneği Daha İyi
-legacy of the void tüm ırklar için dağılıp son derece etkli olucak orduları ön plana çıkaracak. Tamamen birlikte kalan ordular ciddi etki düşüşü bulacaklar.

*Zayıf Birim / Yetenek Tasarımlarının Gelişimi
-Corruptor ve Battlecruiser gibi birimler daha faydalı olacaklar. Legacy of the void  birimlerin oyuna  her zaman anlamlı şekilde etkili olmalarını sağlamaya çalışacak.
Şimdi hedeflerimizi anlamaya başlıyorsunuz gelin legacy of void'te görmeyi beklediğiniz çok sayıda değişikliği tartışalım.

Starcraft II Geliştirme Takımından Bir Not

Aşağıdaki Multiplayer değişikler daha sona gelmedi. Oyunun Pre-Alpha aşamasında olmasından hiç bir şey sabi tdeğil. (Warhounds'u hatırlayan?). Bu sürede takım yeni fikirleri denemeye, mevcut olanları ayarlamaya ve daha önemlisi  topluluktan gelen geribildirimi dinlemeye devam edecek.

Genel Oynama Değişiklikleri

Temel oynanış elementlerine iki değişiklik. İki değişiklik de Legacy Of Void Multiplayeri daha aksiyonlu tecrübeye getirmeyi hedefliyor.

* Kaynak Azaltması

  Agresifliği cesaretlendirmek adına, daha fazla saldıracak yer yaratma niyetindeyiz. Bunu yapmak için daha hızlı genişlemeyi özendirmek adına Mineral Fields ve Vespene Geysers kaynaklarını %33 azaltıyoruz. Her ırktaki ünite değişiklikleriyle birlikte Mid-Game aksiyonu daha güçlü ve tutarlı olacaktır.

  -Mineral Fields artık 1500 yerine 1000 mineral bulunduracak
  -Vespene Geysers artık 2500 yerine 1700 vespene bulunduracak

*Başlangıç işçi sayısı

   Oyundaki pasif geçen zamanı azaltmak için, 6 olan başlangıç işçi sayısını 12'ye çıkartıyoruz.  Bunu dengelemek için Command Center, Nexus  ve Hatchery'in gelen ürün miktarını artırıyoruz.

Terran Değişiklikleri

Yeni Üniteler.

Ünite Adı: Herc

Sağlık: 160

Silah Hasarı: 30 - Yer

Silah Hızı: 1.8

Menzil: 1

Zırh: 1

Hareket Hızı: 2.75

Işık-biyolojik karışımı olan bu birim başka bir birime tutunarak hızlı bir şekilde savaşa atlayabilir. Saldırıları kısa menzil, küçük alana saçma hasarı verdiği için Ling/Bane kombinasyonuna  ve Protoss'ların "death-balls" larına karşı ideal yapmaktadır.

Ünite Adı: Cyclone

Sağlık: 200

Silah Hasarı: 18- Yer/Hava

Silah Hızı: 1

Menzil: 5

Zırh: 1

Hareket Hızı: 2.81

Cyclone hedefine kitlenerek hareket halinde iken zamanla ağır hasar verebilen bir fabrika birimidir. Cyclone'u tam potansiyelinde kullanmak ve ona alışmak ağır micro yeteneğine bağlıdır.

Güncellenen Birimler;

*Siege Tank
Legacy Of The Void'in rahatsızlık verme ve agresifliğe olan odaklanmasıyla çakışması nedeniyle,  Siege Tank'a  siege modunda iken kaldırılıp bırakılma özelliği verildi. Bunu yapabilmek için Medivac'ın tam kapasitesine ihtiyaç duyulacak.

*Thor
Thor'un ikinci atak modu olan "high impact payload" , Thor'un sağlığını tamamen dolduracak aktif edilebilir bir yetenek olan  "emergency repair" ile değiştirildi.

*Banshee
Terran'ların rahatsızlık verme  çeşitliliğini artırmak adına, yeni bir yükseltme banshee'nin hareket hızını şiddetli bir şekilde artıracak. Bu yükseltme "fusion core" gerektirecek ve banshee'nin  tüm mobil  keşif birimlerinden kaçmasını sağlıyacak.
Ayrıca Banshee'nin menzili +1 arttı.

* Battlecruiser
Battlecruiser'a "Tactical Jump" adında yüksek enerji bedeliyle  haritada istediği yere ışınlanabilme (fog of war (açılmamış harita bir nevi) dikkate almadan) yeteneği  verildi.

Zerg Değişiklikleri

Yeni Üniteler.

Ünite Adı: Lurker

Sağlık: 200

Silah Hasarı: 30 - Yer

Silah Hızı: 2

Menzil: 6

Zırh: 1

Haraket Hızı: 2.95

Lurker geri döndü. Lurker  Hydraliskten dönüşen 2. seviye bir birimdir. Çizgi tabanlı saçma hasarı verir fakat sadece burrowed halde iken saldırabilir. Lurker saldırı menzilini oldukça artıran 3. seviye yükselebilir.

Ünite Adı: Ravager

Sağlık: 180

Silah Hasarı: 16 - Yer

Silah Hızı: 1.3

Menzil: 6

Zırh: 1

Hareket Hızı: 2.75

Ravager Roach'tan dönüşen bir yeni ünitedir. Roachtan daha güçlü olmasına rağmen, aktif edilebilir yeteneği olan "Corrosive Bile" sebebiyle efektifliği oyuncunun micro yeteneğine bağlıdır.
   -Corrosive Bile:  Bir mortar türü alan etkili, kullanıldıktan kısa bir süre sonra etki eden bir yetenektir. Yetenek hem yer hava birimlerini vurabilir ayrıca temas ettiği tüm güç alanlarını (forcefield) yok edecektir.

Güncellenen Birimler;

*Corruptor
Corruptor'ın  "corruption" yeteneği kaldırıldı ve yerine "caustic spray" getirildi. Caustic Spray zamanla hedeflediği bina ya da üniteye daha fazla hasar veren  bir süreli yetenektir. Ancak corruptor büyüsünü kullanırken hareket edemez.

*Swarm Host
Zerg ırkının rahatsızlık vermesini güçlendirmek için swarm host kuşatma aracından, hareketli rahatsızlık verme aracına dönüştü. "spawn locusts" gömülü değilken de kullanılabilir, ama elle aktive edilmelidir  ve çok daha uzun cooldown  süresi bulunmakta. Locustlar güçlendirildi ve 3. seviye yükseltilerek uçabilirler. Havadan yere baskın yaparak saldırabilirler.

*Nydus Worm
Zerg ırkının rahatsızlık verme kabiliyetlerini çeşitlendirme ve kuvvetlendirme adına, nydus worm artık yere gömülmesini tamamlayana kadar hasar almayacak. Bu değişikliğin ana etkisi işçiler artık nydus wormlara karşı geçerli bir savunma olamayacak.

Protoss Değişiklikleri

*Genel

Warp-in Mekaniği

Warp-in olan birimler kurulurken daha savunmasız olacak. Bu değişikliğin hedefi Protoslara karşı rahatsız etme seçeneğini güçlendirmek ve ayrıca protoss oyuncularının ordu ve warp-in konumlandırmalarını daha taktiksel bir karar haline getirmek.

Yeni Ünite

Ünite Adı: Disruptor

Sağlık: 100/100

Zırh: 1

Kalkan Zırhı: 0

Hareket Hızı: 2.75

Dispruptor ışık-mekanik bir birimdir. "Purification Nova" yeteneği, eğer rakip micro kontra yapamazsa alan ve saçma etkili ağır hasar veren bir patlama oluşturur. Disruptor grup halinde gezen birimlere ve işçi hatlarına karşı aşırı derecede etkilidir.

 -Purification Nova: Aktive edildiğinde Disruptor dokunulmaz olur ve hareket hızı kazanır. 4 saniye sonra Disruptor  bir daire içine ağır hasar verecek patlama oluşturur, hemen hasar alır hale gelir ve kazandığı hareket hızını kaybeder.

Güncellenen Birimler;

*Warp Prism
Protoss rahatsızlık verme seçeneklerini güçlendirmek adına , warp prism üniteleri artık belirli bir mesafeden toplayabilir.

*Immortal
Terran Mech'e daha fazla seçenek yaratmak ve micro etkisini artırmak adına, Immortal'ın "Hardened Shield" yeteneği kaldırıldı, yerine Immortala 200 vuruş puanı sağlayan aktif edilebilir bir yetenek olan "Barrier" getirildi.

Oracle --
Tempest --
Carrier --

Yenilikler

Archon Modu

Archon Modu oyunculara salt şekilde 1 vs 1 multiplayer deneyimi yaşama olanağı sunuyor (takım ayarlarında). İki oyuncu da tek üssü kontrol edip tek düşmana karşı savaşıyorlar. Oyun yapımcularının istediği, beraber çalışarak düşmanı yenme. Orduyu kontrol etme, kaynakları yönetme, üs kurulumları, izcilik ve dahası paylaşılmış sorumluluklar şeklinde iki yöneticiye de geliyor.


Otomatik Turnuvalar

Bizler StarCraft II oyuncularının dünyanın en tutkulu ve rekabetçi oyuncuları olduğunu biliyoruz. Bu yüzden StarCraft II Legacy of the Void 'de rekabet için yepyeni bir yol eklemek istedik.

Otomatik turnuvalar ;
+ Haftalık şekline olmasını düşünüyoruz.
+ Rakiplerinizi turnuvada tanıma ve haritaları veto oylama etme şans elde edebileceksiniz.
+ Günlük 3-4 saat olacağını düşünüyoruz.
+ Günlük turnuvalarda olacak.

Legacy of the Void'de çok fazla deneyim olacak.
GG WP

Kaynak : http://us.battle.net/sc2/en/blog/16654945/

56
Duyurular / Legacy of the Void: Campaign Önizlemesi
« : 12.11.2014 | 21:46 »
Protoss Ünitesi ;
Starcraft II: Legacy of the Void oyununda görünüşü Protoss topluluğuna benzeyen kahramanımız Hierarch Artanis olarak oynuyoruz ve Amon'un yok etme planını durdurmaya çalışıyorsunuz. Galakside çıktığımız bu yolculuğa adı "Spear of Adun" olan ve yeni stratejik ayarlarla ordumuzun ve gemimizin kapasitesini yükseltebileceğimiz eski bir gemiyle çıkıyorsunuz. Filonuza emri verin ve galaksiyi kurtarmaya yardım edin.


Yeni Yüzler ve Çevre
Spear of Adun ile yolculuktayken görevlerinizde kritik rol oynayacak birkaç kilit mekan keşfedeceksiniz.

The Brigde
Phasesmith Karax'ın safında The Brigde size bir sonraki görevinizi seçeceğiniz Celestial Array'e girişinizi sağlıyor. Diğer gezegenlere seyahat ettikçe The Bridge'in çevresinin bulunduğunuz yere göre değiştiğini farkedeceksiniz.


War Council
War Council size yolculuklar sırasında toplanan yeni Protoss teknolojileri ve ünitelerine giriş izni veriyor. Ordunuzu büyütürken durup önünüze çıkan seçenekleri görebileceksiniz. Koruyucu Rohana size stratejik tavsiyeler vermek için War Council'da bekliyor olacak.


Solar Core
Solar Core ve Karax'ı Spear of Adun'un sistem durumu için ziyaret edebilirsiniz. Görevleri tamamlamak size geminizin silahlarını ve savunma sistemini geliştirmek için fırsat tanıyacak.


Ayarlarınızı Özelleştirmek
Legacy of Void'de oynama şeklinizi özelleştirmek için birçok seçeneğiniz olacak mesela kuvvetlerinizin kıyafetini değiştirebilecek, geminizde hangi sistemleri kullanacağınızı seçebileceksiniz.

Ordunuzu Özelleştirme
Yani protoss gruplarını ordunuz altında toplamak ordunuzu büyütmenin yanı sıra size bir çıkar daha sağlıyor. Ordunuz yeni gruplar katıldıkça beraberlerinde yeni teknolojiler ve yeni savaş teknikleri getiriyorlar. Bu yeni kuvvetleri kullanmanın en iyi yolunu bulmak savaşın işleyişini değiştirebilir.


Geminizi Geliştirmek
Spear of Adun muazzam bir güce sahip olmasına rağmen asırlardır yattığı için sistemlerinin tekrar açılması için yardıma ihtiyacı var. Görevleri bitirdikçe "solarite" toplamak için fırsatlar bulacaksınız ve topladıklarınızla geminizin gücünü yükseltebilecek ya da yeni yetenekler kazandırabileceksiniz.


Bazı yetenekler oldukça güçlü ve yükselteceğiniz zaman size verilen yeteneklerle kısıtlanıyorsunuz. Zor stratejik kararlar almalısınız. Orbital Strike seçip yukardan bardaktan boşanırcasına mı saldıracaksınız yoksa Time Stop'u seçip düşmanlarınızı dondurduktan sonra onları merhametinize mi muhtaç bırakacaksınız ?

Yeni Görevler ve Mekanik
Wings of Libert ve Heart of Swarm'daki gibi hangi görevi alacağınızı seçebileceksiniz. Gittiğiniz yola göre tecrübeleriniz özelleştirdikçe sizi bekleyen bir çok yeni görev olacak.

Sky Shield
Oyunun başlarında Protossların değerini Terranlara yardıma ihtiyaçları olduğunda yardım ederek gösterme şansı elde edebileceksiniz. Sky Shield'da Jim Raynor ve onun kuvvetlerine düşmekte olan bir uzay platformunu tamir etmekte yardım edeceksiniz. Düşman güçlerini alt edin ve dengelecileri koruyarak Terran ordusuna yardım edin.


Unleashed
Unleashed'de Legacy of the Void'deki yeni görevlerin mekaniği ile ilgili bir kaç ipucu bulacaksınız. Shadow Corp'un uzay istasyonunu yok etmek ve onları galaksiden silmek için uğraşırken size üssünüzü yeniden konumlandırmanız için ilginç bir yol sunulacak. Bir çok görevde başka bir maden kaynağına gitmek ordunuzu ve işçilerinizi oraya gönderip yeni kaynakların etrafına yeniden kurulmak anlamına geliyor. Size Nexus ve yapılarınızın platformlarını kontrol etmek için bir fırsat tanınıyor. Belirli bir bölgede kaynakların bitmesi mi ? Sorun değil. Üssünüzü götüreceğiniz yeri seçin ve yeni kaynakların yanına taşıyın.


Bunlar sadece Legacy of the Void'de sizi nelerin beklediğiyle ilgili ipuçları. İlerleyen aylardaki güncellemeler için gözlerinizi açık tutun.

Kaynak : http://us.battle.net/sc2/en/blog/16668520/legacy-of-the-void-campaign-preview-11-7-2014

57
Haberler / 4. Sezon 2014 Başladı
« : 11.11.2014 | 21:33 »
2014 Sezon 4 Başladı ! Bonus pool ve sıralamanız sıfırlandı.!

Yeni haritalar ve çıkan haritalar için konu : http://battle.net/sc2/en/blog/16220909/season-4-ladder-map-pool-winners-revealed-10-6-2014


Sezon 4 başladıktan birkaç gün sonra ücretsiz karakter ismi değişikliği hakkı verilecektir. (Daha öncede olabilir ve bir kez hakkınız var düşünmek için iyi fırsat.) İsim nasıl değiştirim : Link

Yeni sezonda başarılar.

GG !! Forever

Kaynak : http://us.battle.net/sc2/en/blog/16679118/2014-season-4-begins-11-10-2014

Hediye Şarkımız :D58
Haberler / Legacy of the Void: Archon Modu
« : 11.11.2014 | 21:27 »
Starcraft 2 dünya çapında bilinen bir multiplayer deneyimi sunuyor. Evlerde, stadyumlarda, salonlarda oyuncular hızlı ve heyecan verici bir şekilde oyun performanslarını ve taktiklerini savaşın kalbinde sunuyorlar. Starcraft 2 bir mücadele oyunu ve biz bunu Archon Mode'da daha heyecan verici ve ulaşılabilir yaptık.


Archon Modu oyunculara salt şekilde 1 vs 1 multiplayer deneyimi yaşama olanağı sunuyor (takım ayarlarında). İki oyuncu da tek üssü kontrol edip tek düşmana karşı savaşıyorlar. Oyun yapımcularının istediği, beraber çalışarak düşmanı yenme. Orduyu kontrol etme, kaynakları yönetme, üs kurulumları, izcilik ve dahası paylaşılmış sorumluluklar şeklinde iki yöneticiye de geliyor. Sorulacak soruysa şöyle; bu nasıl bölünebilir?

YENİ BİR SOSYAL DENEYİM

Geçmişte takım-maç-kurma'da (match-making) hayli popüler olan 1 vs 1 ve alternatif oyun modlarına yada arcade gibi modlar vardı. Ne isterseniz oynayabiliyordunuz. Eğer 1 vs 1 oyuna arkadaşınızında katılmasını istiyorsanız işte tam olarak bunu yapabileceksiniz. Sizinle üssünüzün kontrolünü paylaşmasına izin verin. Hepsi Archon Mode'da!

TAKIM OYUNUNUN ÇIKARLARI

Archon Modu oyuncuların oyun içinde yapabileceklerini hayli genişletiyor. Her takımın komutanlarını 2'ye çıkarttığınızda gidişat biraz daha farklı olacak. Hiç ordunuzu 2 koldan yönettiniz mi? Güzel, şimdi yandaşınız bu konuda sizinle ve olabildiği kadar kolay bir şekilde.

DAHA KOLAY ÖĞRENİN

Aynen öyle. Arkadaşlarınıza 1vs1'i partinize alarak kolay bir şekilde öğretin. Öğrenmenin en iyi yolu pratiktir. Arkadaşınızla Archon Modunda pvp'ye balıklama dalabileceksiniz. Oyunun kritiğini oyun esnasında yapabileceksiniz. Onlara önderlik edip rahat şekilde oynamalarına olanak verebileceksiniz. Tüm bu optiyonlar bizlerin Battle.net matchmaking sisteminde!

Kaynak : http://us.battle.net/sc2/en/blog/16658015/legacy-of-the-void-archon-mode-11-8-2014

59
Haberler / Blizzard'dan ilk FPS- Overwatch duyuruldu!
« : 10.11.2014 | 15:43 »
Bundan yaklaşık 10 sene önce hatırlarsanız StarCraft evreninde geçecek ve FPS tarzında olacak Ghost duyurulmuş ama bu proje bir türlü tamamlanamamıştı. Bu seneki BlizzCon'dan yeni bir oyun ismi bekliyorduk ama açıkçası FPS türünden bir şeyler beklemiyorduk. İşte Blizzard'ın yeni bebeği Overwatch...

Tanıtım Videosu :Oyun içi Videosu :Oyun takım bazlı bir multiplayer oyunu ve FPS türünde. 12 Farklı hero içinden birini seçeceğiz ve her heronun kendine has güçleri ve özellikleri olacak. 6 vs 6 şeklinde oynanabilecek oyunda capture the flag gibi bir çok bu türde görmeye alıştığımız tür ve bir çok map de bizleri bekliyor olacak.

 İlk bakışa Team Fortress havası ve anime çizgiler kendini belli ediyor gibi. Oyunun oynanabilir Beta aşaması 2015 yılı içerisinde gerçekleşecek...


Offical Site : http://eu.battle.net/overwatch/en/

60
Duyurular / Legacy Of The Void Açıklandı
« : 07.11.2014 | 23:11 »
Starcraft II Epic serisinin 3. Ek paketi Açıklandı !! Legacy Of The Void işte Videolar ile multiplayer ve daha fazlası;


Oyun Modları :


Archon Mode: İki oyuncunun tek bir üssün farklı birimlerini yöneterek iş bölümü yapacağı oyun modu.

Allied Commanders Mode: Oyuncular seçtikleri ırktan bir liderin kontrolünü alarak yapay zekaya karşı güçlerini birleştirecek. Oyun ilerledikçe yeni özellikler ve birimler açılacak.

Yeni birimlerimiz ve eskilerden özlediklerimiz de Legacy of the Void’in getirileri arasında;


Zerg MultiPlayer :

Protoss MultiPlayer :

Terran MultiPlayer :HERC: Zergling-Baneling karışımı orduları ve Protoss kara birimlerini tanklama görevi üstlenecek olan birim.

Cyclone: Hedefe kitlenen ancak hasar verebilmek için belli bir menzil dahilinde olması gereken yeni Terran birimi.

Ravager: Yeni Zerg bombardıman birimi olan Ravager’ın asidik tükürüğü biraz gecikmeli hedefine ulaştığı için rakibin birim yönetme becerisini sınayacak.

Lurker: Eski dost Lurker rakibi kuşatma ve taciz etme alanlarında Zerglere yeni opsiyonlar sunarken savunmada da iş görecek. Ayrıca Siege Tank gibi Splash Damage vuracaklar.

Distruptor: Bu arkadaşlar da Protoss’un yeni Splash Damage birimleri. Bu birimin de ne derece etkili olduğu oyuncunun birimleri yerleştirme becerisine göre artıp azalacak.


61
Haberler / 2014 Sezon 3 Kilitlendi
« : 05.11.2014 | 22:42 »
2014 Sezon 3 Kilitlendi. Bu sizin için ne demek? 2014 Sezon 3 Sezon kilidi boyunca şu andaki liginizden ya da kümenizden yükselemez ve düşemezsiniz ve bonus havuzunuz büyümez. Bir lig ve kümeye kilitlenince kalan bonus havuzunuzu oynayabilir ve sezon sonuna kadar kümeniz içinde sıralama için rekabet edebilirsiniz, yani eğlenmeniz engel değil.


*Yeni haritalar güncellenecek ( Resmi sitede oylama yapılıyor. )
* Sezon 4 için bir adet pratik maçını yapmanız yeterlidir. ( eğer tamamladıysanız. )
* GM Ligi 1 hafta sonra başlayacaktır.
*2014 Sezon 4 – 10 Kasım 2014 günü kilitlenecek. ( 9 Kasımı 10 Kasıma bağlayan gece 1 de.)

**
Sezon 4 başladıktan birkaç gün sonra ücretsiz karakter ismi değişikliği hakkı verilecektir. (Daha öncede olabilir ve bir kez hakkınız var düşünmek için iyi fırsat.) İsim nasıl değiştirim : Link ( Eğer alacağınız isim müsait ise.)


Kaynak : http://eu.battle.net/sc2/en/blog/16609927/2014-season-3-is-locked-11-4-2014

Hediye Şarkımız :D

(The video's owner prevents external embedding)

63
Duyurular / BlizzCon 2014 Etkinlik Takvimi
« : 11.10.2014 | 13:19 »
BlizzCon 2014 neredeyse geliyor.. Anaheim Convention Center'da Kasım ayında gerçekleşecek ve bir çok Blizzard fanatiğinin merakla beklediği bu organizasyonda gerçekleşecek etkinliklerin tarih ve saatleri açıklandı.


7 Kasım 2014 Cuma günü etkinlikleri için :
http://us.battle.net/blizzcon/en/event-info/schedule/friday

8 Kasım 2014 Cumartesi günü etkinlikleri için :
http://us.battle.net/blizzcon/en/event-info/schedule/saturday

Web site : www.blizzcon.com.
BlizzCon virtaul ticket için : http://eu.battle.net/blizzcon/en/virtual-ticket/

Türkiye saatlerine göre Panel ;

       
İlk Gün
7-9 Kasım
SahnePanel AdıSaat
  AnaAçılış Seremonisi21:00 – 21:45
  AnaWarcraft Filmi Sunumu00:15 – 01:15
  PanelDiablo III – Sırada Ne Var00:15 – 01:15
  AnaHeroes of the Storm Önbakış01:30 – 02:30
  PanelHearthstone: Fireside Sohbeti01:30 – 02:30
  AnaWoW – Eşyalar, Sınıf Değişiklikleri ve Daha Fazlası02:45 – 03:45
  PanelStarCraft II – Sırada Ne Var02:45 – 03:45
  AnaYarışmalar04:00 – 18:30

       
2. Gün
8-9 Kasım
SahnePanel AdıSaat
  AnaWorld of Warcraft Canlı Yayın Raidi20:00 – 21:00
  PanelHeroes of the Storm – Sound of the Nexus20:00 – 21:00
  PanelHearthstone – Nasıl Bir Arena Efsanesi Olunur21:30 – 22:30
  AnaHeroes of the Storm Derin Dalış22:45 – 23:45
  PanelEvolving Reaper of Soul22:45 – 23:45
  AnaStarCraft II – Multiplayer00:15 – 01:15
  PanelWarlords of Draenor Sinematik Intro00:15 – 01:15
  AnaWorld of Warcraft Soru – Cevap01:30 – 02:30
  AnaKapanış Seremonisi04:30 – 07:00

Mekanın Haritası :64
Haberler / WCS Starcraft II Porteleri
« : 06.10.2014 | 13:41 »
Dünya Şampiyonası Twitch üzerinden satın alınan Starcraft severlere Blizzard'dan hediye;


7 Ekim 2014 Tarihine kadar almanızda fayda var.
Adıktan sonra Battle.net hesabınızdan redeemedkod kısımından girebilirsiniz.

Satın almak için tıklayin ;
( Avrpura ve Amerika için ayrı ayrı veya ikisini birlikte satın alabilirsiniz )

WCS AM League Finals and Global Finals   $5.99
WCS EU League Finals and Global Finals   $5.99
WCS AM + EU League Finals and Global Finals   $9.99


Daha ayrınılı bilgi ; (ingilizce) http://us.battle.net/sc2/en/blog/16204859/wcs-starcraft-ii-portraits-available-soon-10-3-2014

65
Alış-Veriş sitesine mi benziyor ?

66
Haberler / Blizzard Titan Projesini durdurdu
« : 24.09.2014 | 15:19 »
Blizzard'ın geçtiğimiz sene duyurduğu ve bir çok kesiminde merakle beklediği MMO oyunu Titan'ın hazırlanma sürecini durdurduğunu CEO Mike Morhaime aracılığı ile bildirdi.

Oyun direktörü  Chris Metzen bugün yaptığı açıklama ile Titan projesi için ayırdıkları ekibin diğer projelerin geliştirilmesi için daha fazla vakit ayıracağını ve World of Warcraft dışında başka bir MMO oyunu için şuan daha fazla vakit ayıramayacaklarını  ve başka bir MMO oyunu için önümüzdeki 7 sene içinde  vakit harcamak da istemediklerini belirtti. Hearthstone ve Heroes of the Storm'un geliştirilmesi aşamasında Titan projesinde çok fazla vakit kalmadığından da bahsedildi.

Yalnız bu Blizzard ekibinin yeni projeler üzerine çalışmayacağı anlamına gelmiyor. Ayrıca Prometheus adıyla yeni bir alan adı da aldığını belirtelim Blizzard'ın. Bu projenin ne olduğu ve hangi türü içerdiği ise henüz bilinmiyor.

67
Yeni bir sene ve yeni bir BlizzCon daha heyecanla yaklaştı. Her zaman olduğu gibi bu senede Blizzcon'a katılımcı olarak kayıt olan Blizzard kullanıcılarını birbirinden güzel hediyeler bekliyor


Merak edenler için diğer ödüller şu şekilde;


Heartstone için kart arkalığı


Heroes of the Storm için Nexus Mount ve Portre


StarCraft II için Portraits & Decal


World of Warcraft için Grommloc Pet


68
StarCraft 2 Muhabbetleri / Ynt: hack muhabetti
« : 10.09.2014 | 22:19 »
Hack is lie ;)
Kilitlendi..

69
Blizzcon biz Blizzard hayranlarının hep beklediği ve her seferindede şaşkınlıklarla süprizlere boğulduğunzu yegane etkinliği.. İşte 2014 bizlere neler getirecek sabır ile bekleyeceğiz.


Bilet satın almak isterseniz :
İngilizce bilgi : http://us.battle.net/blizzcon/en/blog/15663730/attend-blizzcon%C2%AE-from-anywhere-with-the-virtual-ticket-9-4-2014

Satın alma Link:
£24.99/€29.99
http://eu.battle.net/blizzcon/en/virtual-ticket/

70
StarCraft 2 Muhabbetleri / Ynt: Biri Balans mı dedi?
« : 17.08.2014 | 23:45 »
Gerginliğe gerek yok..
@Cryden lütfen dikkat eder misin sözlerine.

71
Temel Bilgiler / Blizzard - GamesCom 2014
« : 14.08.2014 | 19:05 »

72
Haberler / Starcraft II 4. Yıl Dönümü
« : 26.07.2014 | 13:29 »
StarCraft II ile bir çok özel zamanlar yaşadık , işte Blizzard 27 Temmuz ile 4. yılını kutlayacak ve avatar hediyesi ile bizlerle..


Bir oyundan sonra açıldığını göreceksiniz ;Happy Fourth Birthday StarCraft II!

Kaynak : http://us.battle.net/sc2/en/blog/14963399/its-the-fourth-anniversary-for-starcraft-ii-7-25-2014

73
Haberler / Starcraft II Wol ve Host Artık 19.99£
« : 12.07.2014 | 12:42 »
Duyduk duymayan kalmasın ! Gözlerimiz 3. Ek paketten bir görüntü bir bilgi ve video ararkene. Blizzard Starcraft II iki oyununu 19.99£ yaptı, yakın arkadaşlarınıza aldırmanızın vakti geldide geçiyor..


Oyunu satın alabileceğiniz adres ; https://eu.battle.net/shop/en/product/game/starcraft

Arkadaşlarınıza bu videoları izletin :
74
Haberler / Denge Testi : 11 Temmuz
« : 12.07.2014 | 12:29 »
En son ki testimiz , Terran mayını ve güçlü thor üzerine ve Protoss Mothership Core üzerine .. (2)OvergrowthLE (2.1.3 Balance v1.0) haritasına ve Mods olarak deneyebilirsiniz.


Terran

Widow Mine
  Splash (Sıçrama) yarıçapı 1.25/1.5/1.75 den 1.5/2/2.5' e arttırıldı. ( Ne güzel daha iyi sıçrayabilecekler minicikler )

Thor
Anti Hava silahı artık Anti Yer (e) şeklinde değiştirildi.

Protoss

Mothership Core
Time Warp süresü 30 'den 15 'e indirildi ( Starcrafts Fans videosu dalga geçince düşürüldü galiba )

Mods olarak Haritaya ulaşmak isterseniz :

Custom Games menusünden Browse Maps ' e tıkayın ;
Sağ kısımda Create Mod butonundan
Açılır kutucuklardan Blizzard Mods yapınız.
Listeden Balance Test Mod haritasını seçiniz.

Kaynak : http://eu.battle.net/sc2/en/blog/14766600/call-to-action-july-11-balance-testing-12-07-2014

75
Haberler / 3. Sezon 2014 - Başladı
« : 07.07.2014 | 21:47 »
2014 Sezon 3 Başladı ! Bonus pool ve sıralamanız sıfırlandı.!

Yeni haritalar ve çıkan haritalar için konumuz : http://starcraftturkiye.com/starcraft-ii-heart-of-the-swarm/2014-sezon-3-mapleri/


Sezon 3 başladıktan birkaç gün sonra ücretsiz karakter ismi değişikliği hakkı verilecektir. (Daha öncede olabilir ve bir kez hakkınız var düşünmek için iyi fırsat.) İsim nasıl değiştirim : Link

Yeni sezonda başarılar.

GG !! Forever

Kaynak : http://us.battle.net/sc2/en/blog/14502319/2014-season-3-begins-7-7-2014

Hediye Şarkımız :D


76
Konu Dışı / Ynt: Hocam Rush yemek oruç bozarmı?
« : 06.07.2014 | 18:42 »
hehehe :D

78
Tebrik ederim zor bir başarı :) Çok güzel ya :D

79
Haberler / Soma - Sözün Bittiği Yer
« : 14.05.2014 | 16:37 »
Soma'daki maden kazasında acı bekleyiş!


Manisa'nın Soma ilçesindeki özel bir şirkete ait kömür ocağından, 13 Mayıs 2014 Saat 15.30'da trafo patlaması nedeniyle yangın çıktığı bildirildi.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Soma'da basına yaptığı son açıklamada, 205 işçinin karbonmonoksit zehirlenmesinden hayatını kaybettiğini, 80 işçinin yaralı olduğunu açıkladı.

Son açıklamalarda vefatı eden kişi sayısının 230 geçtiği bildirildi.

SCTR Ailesi olarak; Allah'tan rahmet, ulusumuza başsağlığı diliyoruz.

80
Haberler / Denge Testi : 5 Mayıs
« : 07.05.2014 | 20:59 »
David Kim'den son yenilik , Yakın zamanda ki testimiz Terran üzerine .. MerryGoRoundLE (2.1.1 Balance v1.0) haritasına ve Mods olarak deneyebilirsiniz.


Terran

"Transformation Servos" yükseltilmesi kaldırıldı. ( Hellbats/Hellion arası dönüşümdür )
Armory' deki Hellion/Hellbat transform zorunluluğu değiştirildi.

Mods olarak Haritaya ulaşmak isterseniz :

Custom Games menusünden Browse Maps ' e tıkayın ;
Sağ kısımda Create Mod butonundan
Açılır kutucuklardan Blizzard Mods yapınız.
Listeden Balance Test Mod haritasını seçiniz.

Kaynak : http://us.battle.net/sc2/en/blog/14030254/call-to-action-may-5-balance-testing-5-5-2014

81
Haberler / BlizzCon 2014 Duyuruldu
« : 23.04.2014 | 13:24 »
BlizzCon’un 2014 duyuruldu;


Resmi BlizzCon Web sitesi üzerinden duyurulan BlizzCon 2014, bu sene de Anaheim Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

BlizCon 2014, 7-8 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek.

Etkinlik biletleri, 2 kısım halinde satışa sunulacak.
* 7 Mayıs
* 10 Mayıs

Bilet fiyatları ise 199$ olarak belirlendi.

Etkinliğe gidemeyenler içinse Sanal Bilet satılacak.
Sanal biletle ilgili detaylı bilgiler ve ücretlendirmeler ilerleyen tarihlerde açıklanacak.

Daha fazla bilgi için resmî site üzerinden BlizzCon bilet sayfasına göz atabilirsiniz.

Kaynak : http://us.battle.net/blizzcon/en/blog/13835479/blizzcon%C2%AE-2014-conquers-anaheim-november-7-and-8-4-22-2014

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 19