Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Midnite

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 19
55
Duyurular / Legacy of the Void: Campaign Önizlemesi
« : 12.11.2014 | 21:46 »
Protoss Ünitesi ;
Starcraft II: Legacy of the Void oyununda görünüşü Protoss topluluğuna benzeyen kahramanımız Hierarch Artanis olarak oynuyoruz ve Amon'un yok etme planını durdurmaya çalışıyorsunuz. Galakside çıktığımız bu yolculuğa adı "Spear of Adun" olan ve yeni stratejik ayarlarla ordumuzun ve gemimizin kapasitesini yükseltebileceğimiz eski bir gemiyle çıkıyorsunuz. Filonuza emri verin ve galaksiyi kurtarmaya yardım edin.


Yeni Yüzler ve Çevre
Spear of Adun ile yolculuktayken görevlerinizde kritik rol oynayacak birkaç kilit mekan keşfedeceksiniz.

The Brigde
Phasesmith Karax'ın safında The Brigde size bir sonraki görevinizi seçeceğiniz Celestial Array'e girişinizi sağlıyor. Diğer gezegenlere seyahat ettikçe The Bridge'in çevresinin bulunduğunuz yere göre değiştiğini farkedeceksiniz.


War Council
War Council size yolculuklar sırasında toplanan yeni Protoss teknolojileri ve ünitelerine giriş izni veriyor. Ordunuzu büyütürken durup önünüze çıkan seçenekleri görebileceksiniz. Koruyucu Rohana size stratejik tavsiyeler vermek için War Council'da bekliyor olacak.


Solar Core
Solar Core ve Karax'ı Spear of Adun'un sistem durumu için ziyaret edebilirsiniz. Görevleri tamamlamak size geminizin silahlarını ve savunma sistemini geliştirmek için fırsat tanıyacak.


Ayarlarınızı Özelleştirmek
Legacy of Void'de oynama şeklinizi özelleştirmek için birçok seçeneğiniz olacak mesela kuvvetlerinizin kıyafetini değiştirebilecek, geminizde hangi sistemleri kullanacağınızı seçebileceksiniz.

Ordunuzu Özelleştirme
Yani protoss gruplarını ordunuz altında toplamak ordunuzu büyütmenin yanı sıra size bir çıkar daha sağlıyor. Ordunuz yeni gruplar katıldıkça beraberlerinde yeni teknolojiler ve yeni savaş teknikleri getiriyorlar. Bu yeni kuvvetleri kullanmanın en iyi yolunu bulmak savaşın işleyişini değiştirebilir.


Geminizi Geliştirmek
Spear of Adun muazzam bir güce sahip olmasına rağmen asırlardır yattığı için sistemlerinin tekrar açılması için yardıma ihtiyacı var. Görevleri bitirdikçe "solarite" toplamak için fırsatlar bulacaksınız ve topladıklarınızla geminizin gücünü yükseltebilecek ya da yeni yetenekler kazandırabileceksiniz.


Bazı yetenekler oldukça güçlü ve yükselteceğiniz zaman size verilen yeteneklerle kısıtlanıyorsunuz. Zor stratejik kararlar almalısınız. Orbital Strike seçip yukardan bardaktan boşanırcasına mı saldıracaksınız yoksa Time Stop'u seçip düşmanlarınızı dondurduktan sonra onları merhametinize mi muhtaç bırakacaksınız ?

Yeni Görevler ve Mekanik
Wings of Libert ve Heart of Swarm'daki gibi hangi görevi alacağınızı seçebileceksiniz. Gittiğiniz yola göre tecrübeleriniz özelleştirdikçe sizi bekleyen bir çok yeni görev olacak.

Sky Shield
Oyunun başlarında Protossların değerini Terranlara yardıma ihtiyaçları olduğunda yardım ederek gösterme şansı elde edebileceksiniz. Sky Shield'da Jim Raynor ve onun kuvvetlerine düşmekte olan bir uzay platformunu tamir etmekte yardım edeceksiniz. Düşman güçlerini alt edin ve dengelecileri koruyarak Terran ordusuna yardım edin.


Unleashed
Unleashed'de Legacy of the Void'deki yeni görevlerin mekaniği ile ilgili bir kaç ipucu bulacaksınız. Shadow Corp'un uzay istasyonunu yok etmek ve onları galaksiden silmek için uğraşırken size üssünüzü yeniden konumlandırmanız için ilginç bir yol sunulacak. Bir çok görevde başka bir maden kaynağına gitmek ordunuzu ve işçilerinizi oraya gönderip yeni kaynakların etrafına yeniden kurulmak anlamına geliyor. Size Nexus ve yapılarınızın platformlarını kontrol etmek için bir fırsat tanınıyor. Belirli bir bölgede kaynakların bitmesi mi ? Sorun değil. Üssünüzü götüreceğiniz yeri seçin ve yeni kaynakların yanına taşıyın.


Bunlar sadece Legacy of the Void'de sizi nelerin beklediğiyle ilgili ipuçları. İlerleyen aylardaki güncellemeler için gözlerinizi açık tutun.

Kaynak : http://us.battle.net/sc2/en/blog/16668520/legacy-of-the-void-campaign-preview-11-7-2014

56
Haberler / 4. Sezon 2014 Başladı
« : 11.11.2014 | 21:33 »
2014 Sezon 4 Başladı ! Bonus pool ve sıralamanız sıfırlandı.!

Yeni haritalar ve çıkan haritalar için konu : http://battle.net/sc2/en/blog/16220909/season-4-ladder-map-pool-winners-revealed-10-6-2014


Sezon 4 başladıktan birkaç gün sonra ücretsiz karakter ismi değişikliği hakkı verilecektir. (Daha öncede olabilir ve bir kez hakkınız var düşünmek için iyi fırsat.) İsim nasıl değiştirim : Link

Yeni sezonda başarılar.

GG !! Forever

Kaynak : http://us.battle.net/sc2/en/blog/16679118/2014-season-4-begins-11-10-2014

Hediye Şarkımız :D57
Haberler / Legacy of the Void: Archon Modu
« : 11.11.2014 | 21:27 »
Starcraft 2 dünya çapında bilinen bir multiplayer deneyimi sunuyor. Evlerde, stadyumlarda, salonlarda oyuncular hızlı ve heyecan verici bir şekilde oyun performanslarını ve taktiklerini savaşın kalbinde sunuyorlar. Starcraft 2 bir mücadele oyunu ve biz bunu Archon Mode'da daha heyecan verici ve ulaşılabilir yaptık.


Archon Modu oyunculara salt şekilde 1 vs 1 multiplayer deneyimi yaşama olanağı sunuyor (takım ayarlarında). İki oyuncu da tek üssü kontrol edip tek düşmana karşı savaşıyorlar. Oyun yapımcularının istediği, beraber çalışarak düşmanı yenme. Orduyu kontrol etme, kaynakları yönetme, üs kurulumları, izcilik ve dahası paylaşılmış sorumluluklar şeklinde iki yöneticiye de geliyor. Sorulacak soruysa şöyle; bu nasıl bölünebilir?

YENİ BİR SOSYAL DENEYİM

Geçmişte takım-maç-kurma'da (match-making) hayli popüler olan 1 vs 1 ve alternatif oyun modlarına yada arcade gibi modlar vardı. Ne isterseniz oynayabiliyordunuz. Eğer 1 vs 1 oyuna arkadaşınızında katılmasını istiyorsanız işte tam olarak bunu yapabileceksiniz. Sizinle üssünüzün kontrolünü paylaşmasına izin verin. Hepsi Archon Mode'da!

TAKIM OYUNUNUN ÇIKARLARI

Archon Modu oyuncuların oyun içinde yapabileceklerini hayli genişletiyor. Her takımın komutanlarını 2'ye çıkarttığınızda gidişat biraz daha farklı olacak. Hiç ordunuzu 2 koldan yönettiniz mi? Güzel, şimdi yandaşınız bu konuda sizinle ve olabildiği kadar kolay bir şekilde.

DAHA KOLAY ÖĞRENİN

Aynen öyle. Arkadaşlarınıza 1vs1'i partinize alarak kolay bir şekilde öğretin. Öğrenmenin en iyi yolu pratiktir. Arkadaşınızla Archon Modunda pvp'ye balıklama dalabileceksiniz. Oyunun kritiğini oyun esnasında yapabileceksiniz. Onlara önderlik edip rahat şekilde oynamalarına olanak verebileceksiniz. Tüm bu optiyonlar bizlerin Battle.net matchmaking sisteminde!

Kaynak : http://us.battle.net/sc2/en/blog/16658015/legacy-of-the-void-archon-mode-11-8-2014

58
Haberler / Blizzard'dan ilk FPS- Overwatch duyuruldu!
« : 10.11.2014 | 15:43 »
Bundan yaklaşık 10 sene önce hatırlarsanız StarCraft evreninde geçecek ve FPS tarzında olacak Ghost duyurulmuş ama bu proje bir türlü tamamlanamamıştı. Bu seneki BlizzCon'dan yeni bir oyun ismi bekliyorduk ama açıkçası FPS türünden bir şeyler beklemiyorduk. İşte Blizzard'ın yeni bebeği Overwatch...

Tanıtım Videosu :Oyun içi Videosu :Oyun takım bazlı bir multiplayer oyunu ve FPS türünde. 12 Farklı hero içinden birini seçeceğiz ve her heronun kendine has güçleri ve özellikleri olacak. 6 vs 6 şeklinde oynanabilecek oyunda capture the flag gibi bir çok bu türde görmeye alıştığımız tür ve bir çok map de bizleri bekliyor olacak.

 İlk bakışa Team Fortress havası ve anime çizgiler kendini belli ediyor gibi. Oyunun oynanabilir Beta aşaması 2015 yılı içerisinde gerçekleşecek...


Offical Site : http://eu.battle.net/overwatch/en/

59
Duyurular / Legacy Of The Void Açıklandı
« : 07.11.2014 | 23:11 »
Starcraft II Epic serisinin 3. Ek paketi Açıklandı !! Legacy Of The Void işte Videolar ile multiplayer ve daha fazlası;


Oyun Modları :


Archon Mode: İki oyuncunun tek bir üssün farklı birimlerini yöneterek iş bölümü yapacağı oyun modu.

Allied Commanders Mode: Oyuncular seçtikleri ırktan bir liderin kontrolünü alarak yapay zekaya karşı güçlerini birleştirecek. Oyun ilerledikçe yeni özellikler ve birimler açılacak.

Yeni birimlerimiz ve eskilerden özlediklerimiz de Legacy of the Void’in getirileri arasında;


Zerg MultiPlayer :

Protoss MultiPlayer :

Terran MultiPlayer :HERC: Zergling-Baneling karışımı orduları ve Protoss kara birimlerini tanklama görevi üstlenecek olan birim.

Cyclone: Hedefe kitlenen ancak hasar verebilmek için belli bir menzil dahilinde olması gereken yeni Terran birimi.

Ravager: Yeni Zerg bombardıman birimi olan Ravager’ın asidik tükürüğü biraz gecikmeli hedefine ulaştığı için rakibin birim yönetme becerisini sınayacak.

Lurker: Eski dost Lurker rakibi kuşatma ve taciz etme alanlarında Zerglere yeni opsiyonlar sunarken savunmada da iş görecek. Ayrıca Siege Tank gibi Splash Damage vuracaklar.

Distruptor: Bu arkadaşlar da Protoss’un yeni Splash Damage birimleri. Bu birimin de ne derece etkili olduğu oyuncunun birimleri yerleştirme becerisine göre artıp azalacak.


60
Haberler / 2014 Sezon 3 Kilitlendi
« : 05.11.2014 | 22:42 »
2014 Sezon 3 Kilitlendi. Bu sizin için ne demek? 2014 Sezon 3 Sezon kilidi boyunca şu andaki liginizden ya da kümenizden yükselemez ve düşemezsiniz ve bonus havuzunuz büyümez. Bir lig ve kümeye kilitlenince kalan bonus havuzunuzu oynayabilir ve sezon sonuna kadar kümeniz içinde sıralama için rekabet edebilirsiniz, yani eğlenmeniz engel değil.


*Yeni haritalar güncellenecek ( Resmi sitede oylama yapılıyor. )
* Sezon 4 için bir adet pratik maçını yapmanız yeterlidir. ( eğer tamamladıysanız. )
* GM Ligi 1 hafta sonra başlayacaktır.
*2014 Sezon 4 – 10 Kasım 2014 günü kilitlenecek. ( 9 Kasımı 10 Kasıma bağlayan gece 1 de.)

**
Sezon 4 başladıktan birkaç gün sonra ücretsiz karakter ismi değişikliği hakkı verilecektir. (Daha öncede olabilir ve bir kez hakkınız var düşünmek için iyi fırsat.) İsim nasıl değiştirim : Link ( Eğer alacağınız isim müsait ise.)


Kaynak : http://eu.battle.net/sc2/en/blog/16609927/2014-season-3-is-locked-11-4-2014

Hediye Şarkımız :D

(The video's owner prevents external embedding)

62
Duyurular / BlizzCon 2014 Etkinlik Takvimi
« : 11.10.2014 | 13:19 »
BlizzCon 2014 neredeyse geliyor.. Anaheim Convention Center'da Kasım ayında gerçekleşecek ve bir çok Blizzard fanatiğinin merakla beklediği bu organizasyonda gerçekleşecek etkinliklerin tarih ve saatleri açıklandı.


7 Kasım 2014 Cuma günü etkinlikleri için :
http://us.battle.net/blizzcon/en/event-info/schedule/friday

8 Kasım 2014 Cumartesi günü etkinlikleri için :
http://us.battle.net/blizzcon/en/event-info/schedule/saturday

Web site : www.blizzcon.com.
BlizzCon virtaul ticket için : http://eu.battle.net/blizzcon/en/virtual-ticket/

Türkiye saatlerine göre Panel ;

       
İlk Gün
7-9 Kasım
SahnePanel AdıSaat
  AnaAçılış Seremonisi21:00 – 21:45
  AnaWarcraft Filmi Sunumu00:15 – 01:15
  PanelDiablo III – Sırada Ne Var00:15 – 01:15
  AnaHeroes of the Storm Önbakış01:30 – 02:30
  PanelHearthstone: Fireside Sohbeti01:30 – 02:30
  AnaWoW – Eşyalar, Sınıf Değişiklikleri ve Daha Fazlası02:45 – 03:45
  PanelStarCraft II – Sırada Ne Var02:45 – 03:45
  AnaYarışmalar04:00 – 18:30

       
2. Gün
8-9 Kasım
SahnePanel AdıSaat
  AnaWorld of Warcraft Canlı Yayın Raidi20:00 – 21:00
  PanelHeroes of the Storm – Sound of the Nexus20:00 – 21:00
  PanelHearthstone – Nasıl Bir Arena Efsanesi Olunur21:30 – 22:30
  AnaHeroes of the Storm Derin Dalış22:45 – 23:45
  PanelEvolving Reaper of Soul22:45 – 23:45
  AnaStarCraft II – Multiplayer00:15 – 01:15
  PanelWarlords of Draenor Sinematik Intro00:15 – 01:15
  AnaWorld of Warcraft Soru – Cevap01:30 – 02:30
  AnaKapanış Seremonisi04:30 – 07:00

Mekanın Haritası :63
Haberler / WCS Starcraft II Porteleri
« : 06.10.2014 | 13:41 »
Dünya Şampiyonası Twitch üzerinden satın alınan Starcraft severlere Blizzard'dan hediye;


7 Ekim 2014 Tarihine kadar almanızda fayda var.
Adıktan sonra Battle.net hesabınızdan redeemedkod kısımından girebilirsiniz.

Satın almak için tıklayin ;
( Avrpura ve Amerika için ayrı ayrı veya ikisini birlikte satın alabilirsiniz )

WCS AM League Finals and Global Finals   $5.99
WCS EU League Finals and Global Finals   $5.99
WCS AM + EU League Finals and Global Finals   $9.99


Daha ayrınılı bilgi ; (ingilizce) http://us.battle.net/sc2/en/blog/16204859/wcs-starcraft-ii-portraits-available-soon-10-3-2014

64
Alış-Veriş sitesine mi benziyor ?

65
Haberler / Blizzard Titan Projesini durdurdu
« : 24.09.2014 | 15:19 »
Blizzard'ın geçtiğimiz sene duyurduğu ve bir çok kesiminde merakle beklediği MMO oyunu Titan'ın hazırlanma sürecini durdurduğunu CEO Mike Morhaime aracılığı ile bildirdi.

Oyun direktörü  Chris Metzen bugün yaptığı açıklama ile Titan projesi için ayırdıkları ekibin diğer projelerin geliştirilmesi için daha fazla vakit ayıracağını ve World of Warcraft dışında başka bir MMO oyunu için şuan daha fazla vakit ayıramayacaklarını  ve başka bir MMO oyunu için önümüzdeki 7 sene içinde  vakit harcamak da istemediklerini belirtti. Hearthstone ve Heroes of the Storm'un geliştirilmesi aşamasında Titan projesinde çok fazla vakit kalmadığından da bahsedildi.

Yalnız bu Blizzard ekibinin yeni projeler üzerine çalışmayacağı anlamına gelmiyor. Ayrıca Prometheus adıyla yeni bir alan adı da aldığını belirtelim Blizzard'ın. Bu projenin ne olduğu ve hangi türü içerdiği ise henüz bilinmiyor.

66
Yeni bir sene ve yeni bir BlizzCon daha heyecanla yaklaştı. Her zaman olduğu gibi bu senede Blizzcon'a katılımcı olarak kayıt olan Blizzard kullanıcılarını birbirinden güzel hediyeler bekliyor


Merak edenler için diğer ödüller şu şekilde;


Heartstone için kart arkalığı


Heroes of the Storm için Nexus Mount ve Portre


StarCraft II için Portraits & Decal


World of Warcraft için Grommloc Pet


67
StarCraft 2 Muhabbetleri / Ynt: hack muhabetti
« : 10.09.2014 | 22:19 »
Hack is lie ;)
Kilitlendi..

68
Blizzcon biz Blizzard hayranlarının hep beklediği ve her seferindede şaşkınlıklarla süprizlere boğulduğunzu yegane etkinliği.. İşte 2014 bizlere neler getirecek sabır ile bekleyeceğiz.


Bilet satın almak isterseniz :
İngilizce bilgi : http://us.battle.net/blizzcon/en/blog/15663730/attend-blizzcon%C2%AE-from-anywhere-with-the-virtual-ticket-9-4-2014

Satın alma Link:
£24.99/€29.99
http://eu.battle.net/blizzcon/en/virtual-ticket/

69
StarCraft 2 Muhabbetleri / Ynt: Biri Balans mı dedi?
« : 17.08.2014 | 23:45 »
Gerginliğe gerek yok..
@Cryden lütfen dikkat eder misin sözlerine.

70
Temel Bilgiler / Blizzard - GamesCom 2014
« : 14.08.2014 | 19:05 »

71
Haberler / Starcraft II 4. Yıl Dönümü
« : 26.07.2014 | 13:29 »
StarCraft II ile bir çok özel zamanlar yaşadık , işte Blizzard 27 Temmuz ile 4. yılını kutlayacak ve avatar hediyesi ile bizlerle..


Bir oyundan sonra açıldığını göreceksiniz ;Happy Fourth Birthday StarCraft II!

Kaynak : http://us.battle.net/sc2/en/blog/14963399/its-the-fourth-anniversary-for-starcraft-ii-7-25-2014

72
Haberler / Starcraft II Wol ve Host Artık 19.99£
« : 12.07.2014 | 12:42 »
Duyduk duymayan kalmasın ! Gözlerimiz 3. Ek paketten bir görüntü bir bilgi ve video ararkene. Blizzard Starcraft II iki oyununu 19.99£ yaptı, yakın arkadaşlarınıza aldırmanızın vakti geldide geçiyor..


Oyunu satın alabileceğiniz adres ; https://eu.battle.net/shop/en/product/game/starcraft

Arkadaşlarınıza bu videoları izletin :
73
Haberler / Denge Testi : 11 Temmuz
« : 12.07.2014 | 12:29 »
En son ki testimiz , Terran mayını ve güçlü thor üzerine ve Protoss Mothership Core üzerine .. (2)OvergrowthLE (2.1.3 Balance v1.0) haritasına ve Mods olarak deneyebilirsiniz.


Terran

Widow Mine
  Splash (Sıçrama) yarıçapı 1.25/1.5/1.75 den 1.5/2/2.5' e arttırıldı. ( Ne güzel daha iyi sıçrayabilecekler minicikler )

Thor
Anti Hava silahı artık Anti Yer (e) şeklinde değiştirildi.

Protoss

Mothership Core
Time Warp süresü 30 'den 15 'e indirildi ( Starcrafts Fans videosu dalga geçince düşürüldü galiba )

Mods olarak Haritaya ulaşmak isterseniz :

Custom Games menusünden Browse Maps ' e tıkayın ;
Sağ kısımda Create Mod butonundan
Açılır kutucuklardan Blizzard Mods yapınız.
Listeden Balance Test Mod haritasını seçiniz.

Kaynak : http://eu.battle.net/sc2/en/blog/14766600/call-to-action-july-11-balance-testing-12-07-2014

74
Haberler / 3. Sezon 2014 - Başladı
« : 07.07.2014 | 21:47 »
2014 Sezon 3 Başladı ! Bonus pool ve sıralamanız sıfırlandı.!

Yeni haritalar ve çıkan haritalar için konumuz : http://starcraftturkiye.com/starcraft-ii-heart-of-the-swarm/2014-sezon-3-mapleri/


Sezon 3 başladıktan birkaç gün sonra ücretsiz karakter ismi değişikliği hakkı verilecektir. (Daha öncede olabilir ve bir kez hakkınız var düşünmek için iyi fırsat.) İsim nasıl değiştirim : Link

Yeni sezonda başarılar.

GG !! Forever

Kaynak : http://us.battle.net/sc2/en/blog/14502319/2014-season-3-begins-7-7-2014

Hediye Şarkımız :D


75
Konu Dışı / Ynt: Hocam Rush yemek oruç bozarmı?
« : 06.07.2014 | 18:42 »
hehehe :D

77
Tebrik ederim zor bir başarı :) Çok güzel ya :D

78
Haberler / Soma - Sözün Bittiği Yer
« : 14.05.2014 | 16:37 »
Soma'daki maden kazasında acı bekleyiş!


Manisa'nın Soma ilçesindeki özel bir şirkete ait kömür ocağından, 13 Mayıs 2014 Saat 15.30'da trafo patlaması nedeniyle yangın çıktığı bildirildi.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Soma'da basına yaptığı son açıklamada, 205 işçinin karbonmonoksit zehirlenmesinden hayatını kaybettiğini, 80 işçinin yaralı olduğunu açıkladı.

Son açıklamalarda vefatı eden kişi sayısının 230 geçtiği bildirildi.

SCTR Ailesi olarak; Allah'tan rahmet, ulusumuza başsağlığı diliyoruz.

79
Haberler / Denge Testi : 5 Mayıs
« : 07.05.2014 | 20:59 »
David Kim'den son yenilik , Yakın zamanda ki testimiz Terran üzerine .. MerryGoRoundLE (2.1.1 Balance v1.0) haritasına ve Mods olarak deneyebilirsiniz.


Terran

"Transformation Servos" yükseltilmesi kaldırıldı. ( Hellbats/Hellion arası dönüşümdür )
Armory' deki Hellion/Hellbat transform zorunluluğu değiştirildi.

Mods olarak Haritaya ulaşmak isterseniz :

Custom Games menusünden Browse Maps ' e tıkayın ;
Sağ kısımda Create Mod butonundan
Açılır kutucuklardan Blizzard Mods yapınız.
Listeden Balance Test Mod haritasını seçiniz.

Kaynak : http://us.battle.net/sc2/en/blog/14030254/call-to-action-may-5-balance-testing-5-5-2014

80
Haberler / BlizzCon 2014 Duyuruldu
« : 23.04.2014 | 13:24 »
BlizzCon’un 2014 duyuruldu;


Resmi BlizzCon Web sitesi üzerinden duyurulan BlizzCon 2014, bu sene de Anaheim Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

BlizCon 2014, 7-8 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek.

Etkinlik biletleri, 2 kısım halinde satışa sunulacak.
* 7 Mayıs
* 10 Mayıs

Bilet fiyatları ise 199$ olarak belirlendi.

Etkinliğe gidemeyenler içinse Sanal Bilet satılacak.
Sanal biletle ilgili detaylı bilgiler ve ücretlendirmeler ilerleyen tarihlerde açıklanacak.

Daha fazla bilgi için resmî site üzerinden BlizzCon bilet sayfasına göz atabilirsiniz.

Kaynak : http://us.battle.net/blizzcon/en/blog/13835479/blizzcon%C2%AE-2014-conquers-anaheim-november-7-and-8-4-22-2014

81
Haberler / Hesap Güvenliği Uyarısı: Hearthbleed
« : 12.04.2014 | 10:29 »
Battle.net’in de kullandığı OpenSSL şifreleme sisteminde bir açığa rastlandı!


OpenSSL'deki bir açık bulundu ve bankalar, e-posta sağlayıcısı ve sosyal medya sitelerinin de aralarında bulunduğu birçok OpenSSL kullanıcıları yakın zamanda sistemde ortaya çıkan Heartbleed adlı sorunu rapor bildirdiler.

Battle.net’in bu şifreleme sisteminin güvenlik açığından etkilenmediği bildirilmekle beraber, Blizzard eğer Battle.net hizmetinde kullandığınız şifreyi başka bir internet sitesinde kullanıyorsanız, hesabınızın şifresini derhal değiştirmenizi öneriyor.

Bu güvenlik açığıyla ilgili daha fazla (İngilizce) kaynak okumak isterseniz : http://www.heartbleed.com
Battle.net hesabınızın güvenliği ile ilgili döküman ise : http://www.battle.net/security

Resmi Haber : http://us.battle.net/d3/en/blog/13742213/heartbleed-account-security-notice-4-10-2014

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 19