Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Izsha  (Okunma sayısı 4380 defa)

Karakterler

Izsha

Onun düşmanları arasında olan protoss ve terranlar Brood War sonucunda geri çekildi veya yenilgiye uğradı, Queen of Blades Swarm'ın gelişmesi için deneyler yapmaya geri döndü. Sarah Kerrigan'ın "Yeniden doğuş"u için yeni türler yaratmak amacıyla erkenden denemeler yaptı, tıpkı Overmind'ın iradesiyle dönüştüğü gibi.

Şimdi Izhsha olarak bilinen Queen'in bir numaralı benzersiz ürünüydü, Swarm'ın bütün bilinçaltıyla sanki bir evli gibiydi.Her nasılsa onun özellikleri Hive'ı savaştırmaktan çok organize etmeye daha uygundu, Izsha zerglerin büyük ölçüde bilinmeyen düşmanı olarak kaldı.


Zergler arasında Izsha navigasyonla yardım ederek, lojistik analizler yaparak ve kayıt tutarak Terran Ordusu'nda bir emir subayının rolünü üstlendi. Izsha fiziksel olarak Queen of Blades'in Leviathan'ındaki Swarm'ın sonsuz duyusal verilerini an ve an filtrelediği sinir merkezine bağlıydı.


Queen of Blades Swarm'ın büyük bir tehlike içinde olmasından şüphelendiğinde Izsha daha önceki önerilerini sundu ve olayı ele alarak Zerglerin geleceği için kendi anılarını korudu. Izsha kelimenin tam anlamıyla Queen of Blades'in tecrübelerinin canlı bir kanıtı ve gezegenlerin yok edicisiydi - neler yaparsa Sarah Kerrigan gibi olabilir?Konu : 27.05.2013 | 20:51
Etiketler:

Yorumlar

Sayfa: [1]   Yukarı gitSayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.