Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Abathur  (Okunma sayısı 6965 defa)

Karakterler

Abathur

Zerg ırklarının mükemmelleşmesi için acımasız yöntemleri ve yırtıcı evrimi konsept edinmişlerdir. Overmind bu direktifin iradesinden güç alarak ve araç olarak Abathur 'u meydana getirmiştir.

Abathur eski bir organizmadır, uzun zaman evrim üstadı olarak hizmet vermiştir. Zerglerin var olan dna zincirlerini yönlendirmiş, tamamen yeni evrimler yaratıp yeni soylar oluşturmuştur. Abathur kendi araçlarıyla sürüye alışılmışın dışında yaklaşımlar sergirlemiş: canlı dokularını çözmüş ve daha hızlı genetik bileşenler ile yeniden birleştirmiştir (Daha can yakıcı bir şekilde).


Abathur metotları sadece sürüye evrim yaratmakla sınırlı değildi. Yaratılanlar rafine edildikleri yıllar boyunca ölen Zerg Overmind'ın yolculuk tutkusunu takip etmişlerdir. Char'da bulundukları sırada The Detached Abathur Zergleri titiz bir şekilde modifiye ederken tökezlemiş ve sürünün çeşitlendirilmesini stabil kılmıştır.


Hive canlılarının olduğu kadar, Abathur da kendisini zerglerin devamlılığı konusunda kişisel olarak sorumlu hissediyordu. Türlerin hayatta kalmasının yalnızca deneylere bağlı olduğunu taahüt etmiştir ve evrimde tölere edilebilecek geri bir adım yoktur. Abathur koloniyi ilerletmiş ve bu girişimi tamamen değiştirmiştir.Konu : 30.05.2013 | 00:32
Son Düzenleme: 26.06.2013 | 21:38 Gönderen: Ares
Etiketler:

Yorumlar

kalkan585 28.06.2013 | 14:21

we could not connect to the battle.net patch service starcraft ne yapmam gerekli


tcjudas 02.07.2013 | 13:55

Abathur'a mı söylüyorsun senin bilgisayarını evolve edebilir :P

Sayfa: [1]   Yukarı gitSayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.